Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu
poptávka

Chcete mít v domě kromě EZS i slaboproudé rozvody jako počítačovou síť LAN, nebo kamery?

Potřebujete, např. v rámci stavby připravit rozvody pro kamerový či přístupový systém, nebo strukturovanou kabeláž a zakončit jí i aktivními prvky? Naše firma Vám dokáže dodat a namontovat vybrané slaboproudé systémy, jako jsou třeba ty přístupové do objektu pomocí čipu, karty, nebo biometrické čtečky. U vybraných systémů i se správou přes LAN. V rámci dodávky u staveb rodinných domů též montujeme kromě EZS i domácí telefony s venkovním platem a to nejčastěji V-Line či Hikvision.

Z kamerového systému používáme osvědčeného výrobce kamerových systémů Hikvision a to jak pro analogové (koaxiální či UTP rozvody), tak pro IP řešení. Ať už se jedná o první instalaci, nebo náhradu zastaralého systému.

Strukturovanou kabeláž provádíme standardně UTP cat. 5e nebo cat. 6. Samozřejmostí je po domluvě i možnost osazení aktivními prvky (switche, wifi AP apod.). Z aktivních prvků se snažíme používat kvalitní periferie jako D-Link, HP, Ubiquiti či MikroTik.
Rovněž umíme pracovat s optickou kabeláží.

Pro vstupní systémy využíváme zařízení od firmy Techfass, jejichž výrobky pokryjí požadavky od jednotlivých vstupů po složitější systémy se správou po síti.

Pro bližší informace či konzultace nás neváhejte kontaktovat.

vice

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist