Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Jablotron webová samoobsluha

Webová samoobsluha Jablotron je služba, která umožňuje vzdálený (online) přístup k Vašim alarmům a zařízení od společnosti Jablotron (JA80-OASIS, JABLOTRON JA-100, AZOR a autoalarm ATHOS). Tato aplikace je určena jak pro koncové uživatele, kteří mají namontovaný alarm, tak pro montážní techniky k řešení servisního dohledu na zařízení. Podmínkou je mít v alarmu vloženou Jablotron bezpečnostní SIM kartu.

Webová samoobsluha Jablotron je internetová aplikace, otevřít jí můžete v internetovém prohlížeči na počítači, nebo pomocí chytrého telefonu, kam si stáhnete aplikaci MyJablotron. Jablotron samoobsluha umožňuje uživateli ovládat svůj alarm doma, na chatě, nebo mít dohled nad autem.

Dále umožňuje uživateli nechat si poslat aktuální stav alarmu, zajistit/odjistit, nebo prohlížet historii událostí. Další funkcí je ovládání programovatelných výstupů. Díky tomu může uživatel ovládat různé spotřebiče, např. spustit zavlažování na zahradě, rozsvítit světla, ovládat vjezdová vrata atd.

Jablotron samoobsluhu naleznete na www.jablonet.net

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist