Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

O nás

Naše firma elektronickésystémy s.r.o. zahájila činnost v roce 2018 a převzala od firmy E*tech, spol. s r.o. veškerou montážní a servisní činnost, dříve Jiří Kubát – E*tech. Hlavním zaměřením jsou montáže zabezpečovacích zařízení Jablotron a to již od roku 1993.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti slaboproudých elektroinstalací Vám dnes můžeme nabídnout montáž i dalších slaboproudých systémů, jako je montáž kamerových systémů, elektronických požárních systémů NSC Apollo (EPS), vstupních systémů či domovních zvonků – zejména pro rodinné domy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám vytvoříme nezávislou bezplatnou nabídku či poradíme.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist