Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

JABLOTRON 100 +  -  24.1.2019

V tomto roce představila společnost JABLOTRON Alarms a.s. hned několik novinek.
Především se jedná o nový elektronický zabezpečovací systém (EZS) JABLOTRON 100+, který navazuje a rozšiřuje možnosti instalací předchozí verze JABLOTRON 100. Elektronický zabezpečovací systém (EZS) JABLOTRON 100+ je postaven na stejném základu (systémové logice), bezdrátovém komunikačním protokolu i programování ústředen, jako předchozí řada JABLOTRON 100.
Hlavní inovací prošly především ústředny EZS a tím i velikost systému a možnost aplikace (instalace) EZS JABLOTRON 100+. Jablotron představil dva nové typy ústředen s označením JA-103K (menší ústředna) a JA-107K (větší ústředna). Všechny verze ústředen obsahují vložený GSM komunikátor JA-192Y, který se připojuje pomocí konektoru. Hlavním rozdílem oproti předchozím verzím ústředen je velikost systému. V elektronickém zabezpečovacím sytému (EZS) JABLOTRON 100+ je nově možné použít až 128 PG výstupů a tím ovládat více spotřebičů (garážová / vjezdová vrata, světla, motory, topení apod.). Dále systém JABLOTRON 100+ umožňuje nastavení až 64 kalendářů a tím automatické ovládaní systém nebo spotřebičů bez zásahu uživatele.
Nejdůležitější inovací elektronického zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+ je počet periferií. Do systému je možné naučit až 230 sběrnicových periferií (detektorů, klávesnic apod.), ale z toho pouze 120 může být bezdrátových. Díky tomu je možné EZS instalovat i do velkých a rozlehlých firem, bytových domů, ale i jiných komerčních prostor a chránit tak svůj majetek i zdraví osob ve střeženém objektu. Další změnou prošel i počet uživatelů systému EZS. Do systému je nově možné nastavit až 600 uživatelů a použít elektronický zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ jako docházkový, vstupní nebo průchozí systém například ve škole nebo školce, kde každý žák i učitel bude mít svůj přístupový RFID čip.
S novým systémem JABLOTRON Alarms a.s. představil také nový SW na programování ústředen EZS F-LINK 2.0.0., díky kterému je možné využít nové funkce systému JABLOTRON 100+ naplno.

Další novinkou, kterou JABLOTRON Alarms a.s. uvedl na trh, je dlouho očekávaný stropní PIR detektor pohybu. Detektor nabízí detekční pokrytí 360° s poloměrem záběru až 5,5 m pro instalaci ve výšce 3,5 m. Ke stropnímu PIR detektoru lze teké zakoupit montážní podložku PLV-P-ST, která umožňuje umístění kabeláže pod detektor. V systému EZS obsazuje stropní PIR detektor pohybu jednu pozici.

Inovací prošly i další prvky systému. Například bezdrátové zvonkové tlačítko v novém vzhledu nebo bezdrátová siréna do zásuvky, či PIR detektor pohybu s imunitou vůči malým zvířatům. Tento detektor eliminuje pohyb drobných zvířat (do cca 25 kg a max. výšky 40 cm na vzdálenost max. 7m od detektoru) po podlaze. Více informací o nových produktech naleznete na stránkách Jablotronu:
https://www.jablotron.com/cz/jablotron100plus/.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist