Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Certifikace Ajax Systems  -  22.10.2018

Stali jsme se proškoleným montážním partnerem systému Ajax System.


Ajax je zabezpečovací systém, jehož periferie komunikují bezdrátově s ústřednou, tzv. hub. Baterie v periferiích vydrží až 7let a prvky jsou dodávány v bílé nebo černé barvě.

Alarm lze pohodlně ovládat elegantním dálkovým ovladačem, či plochou dotykovou klávesnicí. Nebo přehlednou mobilní aplikací.

Samozřejmostí je možnost připojení k bezpečnostní agentuře (PCO) s výběrem poskytovatele služeb.

Do systému lze připojit periferie na které je zákazník běžně zvyklý, jako např. pohybové detektory, nebo detektory otevření dveří. samozřejmostí jsou i enviromentální detektory (detekce kouře, CO, zaplavení) nebo je zde i možnost využití relé pro drobnou automatizaci.

Komponenty splňují stupeň zabezpečení 2.

Systém je vhodný pro zabezpečení domu či bytu.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist