Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Menu

Bezdrátový modul pulzního výstupu elektroměru JA-150EM-DIN  -  3.1.2017

Potřebujete vědět aktuální stav vašeho elektroměru, pak nám dovolte, abychom Vám představili další novinku v sortimentu JABLOTRON ALARMS a.s.

Jedná se o bezdrátový modul pulzního výstupu elektroměru JA-150EM-DIN. Tento výrobek je komponentem systému JABLOTRON 100. Slouží k informativnímu zobrazení stavu Vašeho elektroměru v Jablotron Samoobsluze, nebo v aplikaci pro chytré telefony a tablety MyJablotron. Výrobek je určen k montáži na DIN lištu a obsahuje radiový vysílač pro bezdrátový přenos informací. Převodník JA-150EM-DIN je napájen přímo ze sítě a obsahuje obvody galvanicky oddělené, které jsou dimenzované na zkušební napětí 4kV. Pro instalaci je nutné mít nainstalovaný podružný elektroměr se standardním impulsním výstupem, ke kterému je možné převodník připojit. Nelze jej nainstalovat přímo k zaplombovanému elektroměru, který dodávají poskytovatelé energií (EON, PRE, ČEZ....)

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.


Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist