Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Alarm JABLOTRON 100

JABLOTRON JA-100 je nový elektronický zabezpečovací systém společnosti Jablotron Alarms a.s. se snadným ovládáním a nadčasovým designem. Elektronický zabezpečovací systém JABLOTRON JA-100 slouží především k ochraně osob a majetku.

Alarm JABLOTRON JA-100 se vyrábí ve dvou variantách. Hlavní rozdíl je v komunikaci mezi jednotlivými prvky EZS. Ty spolu mohou komunikovat po sběrnici, nebo bezdrátově. SBĚRNICE je drátové spojení mezi jednotlivými prvky a ústřednou, BEZDRÁTOVÉ prvky komunikují s ústřednou pomocí rádiových vln

JABLOTRON JA-100 je hybridní systém, při montáži je možné sběrnicové a bezdrátové prvky elektronického zabezpečovacího systému kombinovat podle potřeby. Montáž bezdrátových prvků EZS je velice šetrná, proto je můžeme použít i tam, kde jsou již hotové omítky.

Při výrobě kladl Jablotron Alarms velký důraz na ovládání EZS – elektronického zabezpečovacího systému. Ústřednu EZS může ovládat až 300 uživatelů zabezpečovacího zařízení. Na ovládání EZS máme k dispozici přístupové moduly (klávesnice elektronického zabezpečovacího zařízení).

Všechny jsou vybavené RFID čtečkou čipů/karet a dle modelu také klávesnicí a displejem. K těmto modulům se připojují tzv. ovládací segmenty, které slouží k ovládání jednotlivých sekcí EZS, výstupů poplachu-alarmu, nebo si s jejich pomocí přivolat pomoc Tísňové linky Jablotron Security. Pomocí červené a zelené signálky zobrazují aktuální stav Vašeho elektronického zabezpečovacího systému. Ovládání alarmu Jablotron je jednoduché, přehledné a zvládne ho každý.

Elektronický zabezpečovací systém se svým rozsahem až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón pro přiřazení detektorů, klávesnic, ovladačů, sirén, popřípadě dalších prvků se dokáže přizpůsobit všem požadavkům uživatele bytu, až po rozsáhlou firmu. Pro dokonalé pokrytí prostoru je možné do elektronického zabezpečovacího systému přiřadit až 3 bezdrátové vysílače JA-110R. Pro detekci střeženého prostoru je k dispozici široká škála detektorů EZS ve sběrnicovém i bezdrátovém provedení (PIR, tříštění skla, detektory kouře a teploty, zaplavení, magnetické detektory otevření oken/dveří atd.).

Dalšími prvky EZS jsou sirény (interiérové/exteriérové), ty slouží k akustické signalizaci poplachu, zajištění/odjištění sekce a aktivaci PG výstupu. Do EZS je možné přiřadit až 32 programovatelných výstupů, které mohou spínat silová/signálová relé a díky tomu může ústředna elektronického zabezpečovacího systému ovládat topení, žaluzie, vjezdová, nebo garážová vrata, nebo spínat světla atp.

Ústředna elektronického zabezpečovacího systému má již na své základní desce, zakomponovaný GSM/GPRS/LAN komunikátor, pomocí kterého dokáže hlasově, nebo SMS komunikovat s uživatelem, či pultem centrální ochrany (PCO). Díky komunikátoru v elektronickém zabezpečovacím systému je také možné SMS zprávou ovládat různé spotřebiče, nebo realizovat vzdálený přístup z Internetové SAMOOBSLUHY.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist