Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Zabezpečení rekreačních objektů

S koncem léta a hezkého počasí, je stále větší počet lidí, kteří opouštějí svá rekreační obydlí. Někteří na delší dobu a někteří se vrací pouze na víkendy. Prázdný dům, chata, či chalupa je v tuto dobu vystavena možnému působení nezvaných hostů v podobě zlodějů, či vandalů, ale také nebezpečí v souvislosti s přírodou (sníh, déšť, bouřka, záplavy, apod.). Proto je dobré se zamyslet, jak nejlépe ochránit, zabezpečit a zajistit svůj druhý domov a majetek.

První z možností jsou místní bezpečnostní prvky jako např. bezpečnostní dveře, mříže, okenice, nebo jiné zábrany, které dokážou pachatele odradit, zpomalit, nebo zastavit, ale nejsou vždy úplně spolehlivé.

Další z možností je nainstalování moderního elektronického zabezpečovacího systému (alarmu), který dokáže Váš majetek ochránit i na dálku. V případě vniknutí do objektu, EZS (elektronický zabezpečovací systém) vyhlásí poplach, spustí sirénu a dokáže Vás o každé události informovat prostřednictvím SMS, MMS, nebo zavoláním i na stovky kilometrů. Výhodou EZS je možnost připojení systému na pult centrální ochrany (PCO). Bezpečnostní centrum, pak v případě jakéhokoliv narušení objektu vyšle na místo jednotku, která vše zkontroluje, popřípadě zajistí pachatele apod.

Nejlepší možností jak ochránit svůj majetek, je kombinace zmiňovaných bezpečnostních prvků s elektronickým zabezpečovacím systémem, v neposlední řadě i s pojištěním majetku.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist