Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Videoverifikace poplachových událostí

V tomto článku bychom Vám chtěli představit novou unikátní službu v rámci rozvoje Bezpečnostního centra JABLOTRON (Jablotron Security). Videoverifikace poplachových událostí, je služba rozšiřující možnosti v oblasti střežení objektů.

Jak tato služba funguje?

Základem Videoverifikace je objekt zabezpečený funkčním elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS), který přenáší poplachové informace na Tísňovou linku JABLOTRON (PCO) a kompatibilní kamerový systém a přenosem prostřednictvím protokolu RTSP navedeným do platformy Angelcam. Při narušení objektu, operátor Tísňové linky JABLOTRON (PCO) přijímá poplachovou informaci a má k dispozici videozáznam z kamerového systému. Provádí kontrolu aktuální situace a vizuální kontrolu videozáznamu. Díky tomu může okamžitě reagovat na vzniklou situaci (zavolat Policii, Hasiče, nebo Zdravotní záchranou službu) a nemusí čekat, až na místo dorazí zásahová jednotka.

Videoverifikace je dostupná po celém území české republiky a je vhodná jak pro komerční, tak pro soukromé využití. Pomocí videoverifikace se zvyšuje pravděpodobnost na zadržení pachatele, umožňuje jeho rychlejší rozpoznání a identifikaci. Zajišťuje průběžné monitorování činností pachatele a tím i dokumentaci způsobených škod. Díky videoverifikaci se také zvyšuje účinnost zásahu a přispívá ke zvýšení bezpečnosti zásahové jednotky, Vás i střeženého majetku.

Pro využití služby videoverifikace je nutné záznamové zařízení a aktivace veřejné statické IP adresy u poskytovatele internetu. Aktivace této služby na Tísňové lince JABLOTRON je zdarma. Měsíční poplatek za videoverifikaci je již od 150Kč za jednu kameru.

Pro více informací navštivte www.bezpecnostnicentrum.cz, nebo volejte bezplatnou telefonní linku 800 800 522.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist