Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Videotíseň

Videotíseň je další novou unikátní službou v rámci rozvoje Bezpečnostního centra JABLOTRON (Jablotron Security). Jedná se o dohledovou službu, která najde uplatnění především tam, kde hrozí zaměstnancům nějaké riziko napadení, přepadení, nebo jiné nebezpečí. Je vhodná například pro čerpací stanice, zlatnictví, bankovní přepážky, pošty, směnárny, pro obchody, bary, večerky apod. V podstatě všude tam, kde je zapotřebí střežit drahé zboží, peníze, nebo ochránit zdraví zaměstnanců.

Jak tato služba funguje?

Základem služby videotíseň je nainstalovaná ústředna elektronického zabezpečovacího systému (EZS) JABLOTRON 100 s LAN komunikátorem a některým z bezdrátových tísňových tlačítek kompatibilních s elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS) JABLOTRON 100. Další podmínkou je nainstalování kompatibilního kamerového systému s technologií IP kamer a zavedení internetového připojení s veřejnou statickou IP adresou. Hlavní výhodou této služby je možnost preventivního stisknutí tísňového tlačítka ve chvíli, kdy se obsluha cítí v ohrožení, tedy ještě před případným napadením, nebo krádeží. Po stisknutí tísňového tlačítka se aktivuje spojení s Bezpečnostním centrem JABLOTRON (PCO) a operátor okamžitě vyhodnocuje (na základě živého obrazu z kamer) situaci v objektu. Pokud vyhodnotí, že jde skutečně o přepadení, okamžitě informuje Policii ČR, která vyjíždí na místo s popisem pachatele a s informací o aktuální situaci v objektu, popřípadě kontaktuje Hasiče, nebo Zdravotní záchranou službu. Současně je vyslán zásahový vůz bezpečnostní agentury.

Díky tomu, že operátor Bezpečnostního centra JABLOTRON okamžitě informuje Polici ČR (ta vyjíždí z nejbližší stanice) se zvyšuje rychlost pomoci napadené osobě (zaměstnanci) a rychlost dopadení pachatele. Další výhodou je průběžné monitorování pachatele a následná dokumentace způsobených škod.

Služba je aktuálně dostupná v těchto krajích: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj a Moravskoslezský kraj...nadále se pracuje na rozšíření i na ostatní kraje ČR.

Pro více informací navštivte www.bezpecnostnicentrum.cz, nebo volejte bezplatnou telefonní linku 800 800 522.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist