Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Elektronické zabezpečovací systémy

V dnešní době je důležité chránit sebe i svůj majetek. Kromě stavebních a mechanických zabezpečení je vhodné instalovat elektronické zabezpečovací systémy (EZS). Instalace elektronických zabezpečovacích systémů je jednou z nejrozšířenějších ochran proti vloupání do objektu a odcizení majetku. Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) se již staly součástí mnoha soukromých, komerčních, malých i velkých objektů. Je to systém navzájem propojených prvků, které jsou schopny rychle a spolehlivě rozpoznat přítomnost pachatele a poplach signalizovat majiteli několika způsoby (SMS, zavoláním a na místě houkáním sirény).

Aby tyto elektronické zabezpečovací systémy (EZS) byly plně funkční, vyhovovaly legislativním předpisům a normám, měl by je montovat proškolený technik a všechny prvky elektronického zabezpečovacího systému (EZS) by měly být certifikované. Dále je potřeba, jako u každého elektrického zařízení, zajistit jejich pravidelné servisní prohlídky. Servisní prohlídky elektronického zabezpečovacího zařízení (EZS) by měl provádět proškolený servisní technik v pravidelných ročních intervalech. Při servisní prohlídce EZS se kontroluje: mechanické upevnění prvků EZS, čistota čoček a poškození krytů detektorů, stav propojovacího vedení a kontrola baterií (akumulátorů) a tím i jeho bezchybná funkčnost.

Na montáž a pravidelné prohlídky elektronického zabezpečovacího zařízení (EZS) bere zřetel i většina pojišťoven v podobě slevy na pojištění. Neprofesionálně zajištěný objekt vám může přinést zklamání v podobě krácení pojistného při pojistné události.

Ke zvýšení ochrany vašeho majetku doporučujeme využít možnost připojení elektronického zabezpečovacího systému (EZS) k bezpečnostnímu centru Jablotron. Bezpečnostní centrum Jablotron zajistí nepřetržitý dohled nad vaším majetkem.

Při vyhlášení poplachu v objektu vyšle elektronický zabezpečovací systém (EZS) do 1 sekundy hlášení na pracoviště Bezpečnostního centra Jablotron, které okamžitě kontaktuje majitele telefonicky a v případě narušení vysílají zásahové vozidlo s průměrným dojezdovým časem 10 minut na území ČR.

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist