Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Menu

Autoalarm CA-2103 Athos

Nový autoalarm CA-2103 Athos je nástupcem předchozích řad autoalarmů CA-1802 a CA-1803. Autoalarm je možné registrovat do webové i mobilní aplikace MyJABLOTRON, ve které lze autoalarm ovládat , vidíte jeho aktuální stav, polohu vozu a po aktivaci i kompletní plnohodnotnou knihu jízd s možností rozlišení až 99 řidičů díky připojitelné čtečce RFID přívěsků CU-08RF Jablotron. Nově je také v aplikaci přidána funkce GEOFENCE. Jedná se o vytvoření hranic určitého prostoru, ve kterém se má vozidlo pohybovat a pokud vyjede mimo, autoalarm o tom informuje osoby nastavené v aplikaci MyJablotron.

Jedná se o výrobek společnosti Jablotron Alarms a. s. . Inovací u tohoto autoalarmu je mimojiné integrovaná záložní baterie a MCB převodník v řídící jednotce. Oproti předchůdci má CA-2103 modernější GSM a GPS, díky tomu je možné provést vzdálený upgrade systému a využívat plnohodnotnou knihu jízd. CA-2103 má integrovaný detektor náklonu a otřesu, součástí autoalarmu je také elektronické imobilizační relé, díky absenci bluetooth modulu klesla spotřeba autoalarmu na pouhých 15mA. CA-2103 dokáže komunikovat s jednosměrnými prvky systému JABLOTRON 100 řady JA-15x, nebo JA-18x a dokáže detekovat zarušení GSM. Autoalarm dokáže reportovat události až na 6 telefonních čísel a je možné si vybrat jak typ události, tak na jaké číslo má být reportován.

Pořízením a montáží autoalarmu CA-2103 Athos

  • ochráníte Váš vůz před odcizením
  • získáte možnost napojení automobilu k agentuře Jablotron Security
  • knihu jízd
  • celkově přehled, kde se vůz nachází

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ».

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.


Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist