Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu
poptávka

Chystáte se zabezpečit svoji firmu?

Kladete si otázku, jak co nejlépe zabezpečit svoji firmu proti vykradení a ochránit tak svůj majetek? Tak to jste na správné adrese. Naše firma má dlouholeté zkušenosti s montáží elektronických zabezpečovacích systému (EZS). Působíme na trhu už od roku 1993 (nejdříve jako Jiří Kubát – E*tech, od roku 2009 jako E*tech, spol. s r.o. a od roku 2018 jako elektronickésystémy s.r.o.) a s elektronickým zabezpečovacím systémem od českého výrobce Jablotron Alarms, máme i naši zákazníci dlouhodobě skvělé zkušenosti. Správně zvolený, odborně nastavený a nainstalovaný elektronický zabezpečovací systém je nejlepší volbou. Po vzájemné dohodě Vám dokážeme nabídnout montáž i jiných slaboproudých systémů, např. kamerové systémy, přístupové systémy anebo strukturovanou kabeláž.

Proč právě JABLOTRON?

Elektronický zabezpečovací systém Jablotron je modulární systém a dá se s ním vytvořit i jednoduchá automatizace, jako ovládat spotřebiče, otevírat vjezdové brány, nebo závory, hlídat teplotu v serverovně apod. Hlavní výhodou alarmu Jablotron je velice jednoduché a intuitivní ovládání pro všechny spolupracovníky a kolegy. Moderní elektronické zabezpečovací systémy pro zabezpečení firem mají řadu dalších výhod. Samozřejmostí je připojení alarmu na bezpečnostní centrum Jablotron Security, navíc montáží nové ústředny získáváte první 3 měsíce celkové ochrany zdarma na vyzkoušení a bez závazku.

A protože se chystáte zabezpečit firmu, máme tu pro Vás ještě další specialitku a to nadstavbu elektronického zabezpečovacího systému ve formě programu Docházka pro MyJablotron. Vše je v rámci elektronického zabezpečovacího systému JABLOTRON 100 a webového portálu Jablotron Samoobsluha. Docházka se jednoduše ovládá pomocí přídavných ovládacích segmentů na klávesnici, viz. obrázek, a tím zajišťuje komfort a přehled všem. Program docházka ale není produktem Jablotron Alarms, nýbrž firmy Vodasoft, takže licence na aplikaci Docházka pro MyJablotron je zvlášť.

Ať už se rozhodnete pro montáž elektronického zabezpečení, nebo se chcete dozvědět více o programu Docházka pro MyJablotron, neváhejte využít náš kontaktní formulář, rádi Vám zpracujeme bezplatnou nabídku, nebo poradíme s čímkoliv jiným.

vice

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist