Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu
poptávka

Chystáte se zabezpečit váš dům či byt?

Tak to jste u nás správně. Montáží alarmů, resp. elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), se naše firma zabývá už od roku 1993 (nejdříve jako Jiří Kubát – E*tech, od roku 2009 jako E*tech, spol. s r.o. a od roku 2018 jako elektronickésystémy s.r.o.). V dnešní moderní a rychlé době je elektronický zabezpečovací systém jasnou volbou pro ochranu osob i majetku. Kromě komplexního řešení elektronického zabezpečovacího systému, Vám dokážeme nabídnout třeba i kamerový systém. Po vzájemné dohodě samozřejmě i jiný slaboproudý systém jako třeba vstupní systém, domovní zvonky v rámci projektu, i strukturovanou kabeláž včetně osazení aktivních prvků v rámci pokládky kabeláže během stavby apod.

Proč právě JABLOTRON?

Jablotron je český výrobce elektronických zabezpečovacích systémů (EZS). Nejen my, ale i naši zákazníci mají s Jablotronem dlouhodobě jen ty nejlepší zkušenosti. Jablotron na své elektronické zabezpečovací systémy poskytuje nadstandardní záruční podmínky, takže pokud připojíte svůj alarm na hlídací agenturu Jablotron Security, tak se záruční doba na nové komponenty EZS prodlužuje a při montáži nové ústředny máte navíc první 3 měsíce celkové ochrany zdarma na vyzkoušení a nezávazně.

Co je hlavní výhodou EZS JABLOTRON?

Systém se velice jednoduše a intuitivně ovládá, ať už fyzicky u klávesnice, tak v mobilní aplikaci MyJablotron. Navíc je systém modulární a dá se s ním vytvořit i jednoduchá automatizace, která Vám zpříjemní bydlení, např.: otevírá příjezdovou bránu, garážová vrata, ovládá žaluzie, kávovar, nebo vířivku. I na dálku. Odkudkoli :)

Další výhodou je možnost propojení elektronického zabezpečovacího systému s kamerovým systémem a využít tak nového projektu Jablotron Security s názvem Videoverifikace. Tato služba ještě zvýší bezpečí vašeho majetku i osob. Funguje to tak, že na základě vzniklého poplachu z alarmu, se operátorovi v bezpečnostním centru zobrazí záznam z Vašeho kamerového systému a podle vyhodnocení vzniklé situace operátor zareaguje. Třeba tak, že rovnou zavolá kromě agenturní výjezdové skupiny Kruh i policii.

Chcete-li více informací, nebo si rovnou nechat zpracovat bezplatnou nabídku, tak neváhejte použít náš kontaktní formulář. Brzy Vám odpovíme.

vice

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist