Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
Souhlasím
Menu

Bezpečnostní centrum JABLOTRON SECURITY, a.s.

Potřebujete mít dvojí ochranu Vašeho majetku a osob? Připojte svůj elektronický zabezpečovací systém (EZS) Jablotron k bezpečnostnímu centru Jablotron. Spolu s novým elektronickým zabezpečovacím zařízením získáte 3 měsíce celkové ochrany zdarma. Jablotron Security bezpečnostní centrum dohlíží na domy, byty, firmy, ale i na automobily.

Tísňová linka Jablotron Security hlídá Váš majetek 24 hodin denně 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Jakmile Váš EZS vyhodnotí poplach (spustí se alarm), pošle informaci na tísňovou linku a vyjede k Vám zásahové vozidlo KRUH, partner Jablotron Security. Pokud jste zrovna na dovolené či služební cestě, máte tak jistotu, že objekt střežený elektronickým zabezpečovacím systémem nezůstane bez dozoru a dojde k rychlému zásahu PCO v případě vzniklého požáru, unikajícího plynu, tekoucí vody, či dobývajícího se ho zloděje. Bez okamžitého fyzického zásahu PCO a její výjezdové skupiny při jedné z těchto vzniklých situací, může dojít k větším škodám, než investujete do nepřetržitého dohledu.

Jablotron Alarms (elektronické zabezpečovací systémy) a Jablotron Security – tísňová linka (PCO) Vám jako jediný na českém trhu nabízí tzv. Celkovou ochranu. Tato ochrana se skládá ze čtyř kroků, které jsou potřeba k vytvoření kruhu bezpečí, ochraně osob a majetku a pocitu dokonalé jistoty = kvalitní alarm, montáž elektronického zabezpečovacího systému certifikovaným technikem, nepřetržitý dohled a okamžitý zásah PCO a její výjezdové skupiny při poplachu.

V bezpečí můžete mít nejen svůj dům, byt, či firmu, ale i Váš vůz může být pod stálým dohledem tísňové linky Jablotron Security (PCO). V případě montáže autoalarmu GSM/GPS a připojením na Jablotron Security bezpečnostní centrum, získáváte automaticky 3 měsíce služby „Auto v bezpečí“ zdarma. I zde je důležité, aby autoalarm montoval skutečný odborník zabývající se ochranou osob a majetku s platným certifikátem Jablotron Alarms.Alarm by měl umět pohlídat Vaše vozidlo, ale i zpříjemnit jeho užívání – upozornit, pokud zapomenete zamknout, o slabém akumulátoru, či je Vaše vozidlo odtahováno, nejen při krádeži, ale i třeba při špatném parkování. V takovou chvíli, nemusíte být okamžitě k zastižení a tak zásah proti poplachu, či neoprávněnému pohybu automobilu zajistí skuteční profesionálové – výjezdová skupina PCO KRUH. Vy se tak můžete věnovat svým dalším povinnostem či své rodině.

Co všechno připojením k bezpečnostnímu centru Jablotron získáte?

  • neustálý dohled nad zabezpečením Vašeho majetku a osob
  • rychlou fyzickou reakci profesionální zásahovou jednotkou PCO na vloupání, požár, záplavu, ….
  • kontrola přístupu oprávněných a neoprávněných osob
  • snížení rizika, že přijdete o svůj majetek či soukromá data
  • neustálou podporu proškolených pracovníků tísňové linky Jablotron Security 365 dní v roce 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

Online poptávka na instalaci objektu či automobilu.

Pokud dojde k realizaci, kterou jste poptávali přes tento formulář, poskytneme Vám slevu z výsledné částky instalace bez DPH.

Telefonní číslo zadávejte bez mezer.

Poptávka
Jméno
Telefon
E-mail
Místo instalace
Typ instalace
Stav objektu
Zpráva
 Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas společnosti elektronickésystémy s.r.o., že mě na základě vyplněných osobních údajů – email, telefonní číslo bude kontaktovat za účelem poradenství či zpracování návrhu realizace. Kontakt bude smazán obratem pokud nebude zakázka realizována. V případě realizace bude kontakt uložen po dobu 10 let.

 
POPTÁVKA TOPlist